Władze Holdingu

Michał Tarnacki
Chief executive oficer

Polski przedsiębiorca , Prezes Zarządu AL Petroholding B.V., lider młodego pokolenia , autor lub współautor wielu projektów gospodarczych na rynku krajowym. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywał w różnych sektorach , niejednokrotnie budując kapitał przedsiębiorstwa od podstaw. Z branżą energetyczną związany od 2016 roku , działania w Grupie koncentruje w największym stopniu stawiając na jej rozwój oraz możliwość zdobywania kolejnych rynków w Europie. Zdecydowanie posiada ostateczną władzę wykonawczą w Holdingu.


Eryk Kralski
Chief operating officer

Doświadczony menedżer z sektora energetycznego, przedsiębiorca z wieloletnim stażem. W branży energetycznej od 2007 roku. Absolwent najlepszych szkół ekonomicznych w kraju. W Grupie AL Petroholding postawiono przed nim zadanie koordynacji głównych operacji handlowych zarówno podmiotu głównego jak i nadzór nad kluczowymi spółkami zależnymi. Doświadczenie zdobywał w prywatnych firmach sektora energetycznego ale także podejmował staże oraz wiązał się współpracą z korporacjami państwowymi.


Linas Petravićius
Chief financial officer

Były pracownik wiodącej, państwowej spółki na Litwie. Bezpieczeństwo finansowe Grupy zależy od jego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu ekonomii i finansów. Absolwent wydziału ekonomii uniwersytetu wileńskiego. 


Milan de Vries
Chief marketing officer

Ekspert marketingowy. Wykształcenie wyższe – marketing. Osoba odpowiedzialna za nadzór nad działami PR wszystkich podmiotów wchodzących w skład Holdingu. Kampanie reklamowe produktów oferowanych przez wszystkie spółki wchodzące w skład Holdingu organizowane są wyłącznie kierując się jego doświadczeniem w branży oraz znajomością tajników skutecznej reklamy. Karierę zawodową prowadził w wielu znaczących holenderskich przedsiębiorstwach.


Karlis Marsaras
Chief technology officer

Nowe technologie i stosowanie ich w nowoczesnym biznesie do jego domena. Skutecznie czuwa nad prawidłowymi łańcuchami dostaw oraz uporządkowane prowadzenie logistyki. Doświadczenie oraz wykształcenie informatyczne jest kluczowym elementem pozwalającym do utrzymywania ładu oraz skutecznego zarządzania grupą z poziomu IT